دستگاه ژئوالکتریک GD-10

توسط0
249

SYSTEM GD-10 D.C GEO-ELECTRICAL


دستگاه GD-10 دستگاهی برای انجام مطالعات ژئوفیزیک اکتشافی و ژئوفیزیک اکتشافی با بهره گیری از تکنولوژی مدرن می باشد که برای حل بهتر مسئله، پیشرفت های تکنیکی قابل توجهی داشته است. قیمت مناسب، انعطاف پذیری دستگاه در محل عملیات برداشت، بالاترین دقت در ارائه نتایج ژئوالکتریک، استفاده آسان برای کاربر از جمله مزایایی هستند که آن را از دیگر دستگاه ها متمایز ساخته است. این دستگاه، تغییرات جدیدی در روش اندازه گیری مقاومت ویژه و پلاریزاسیون القایی بوجود آورده است.

پارامترهایی که این دستگاه اندازه گیری می‌کند شامل پتانسیل خودزا (SP)، مقاومت ویژه (R0) و پلاریزاسیون القایی (IP) در حوزه زمان می باشد. این دستگاه توابع اندازه گیری شامل سونداژ یک بعدی IP/SP/VES، تصویر سازی دو بعدی و سه بعدی مقاومت ویژه و پلاریزاسیون القایی را با کیفیتی با قابلیت اطمینان بسیار بالا پشتیبانی می کند.


مشخصات اصلی دستگاه

– پردازنده GD-10 با دقت بالا طراحی شده، قابل حمل بوده و شامل توابع چندکاربردی است و برای شارژ شدن داخلی، گزینه های مختلفی دارد.

– نرم افزار Geomative Studio از نرم افزارهای مشابه خود پیشرفته تر است. چون کاربر می تواند پیش تنظیمات اولیه را در PC یا لپ تاپ انجام دهد و سپس آنها را در پردازنده آپلود کند.

– کابل دو طرفه هوشمند CL-10 دو نقش رله و سوئیچر الکترودها را در برداشت های دو بعدی و سه بعدی ایفا می کند. این ویژگی موجب افزایش عمر مفید دستگاه، حمل آسان و حفاظت بالا می شود.

– الکترودهای ستاره ای شکل، مقاومت تماسی را تا ۴۰ درصد کمتر از اکترودهای متعارف کاهش می دهند.

– قرقره با کابل ۱۲ خروجی، زمان برداشت راکاهش داده و بازده کار را افزایش می دهد. هم چنین طراحی منحصر به فرد قرقره، از کابل هم محافظت می کند.

– رول شدن کابل در حین برداشت، امکان برداشت یک مقطع طولانی با کابل کوچکتر را فراهم می کند.

نرم افزار Geomative Studio

مدیریت برنامه دستگاه، پروژه، متن و داده های دستگاه GD-10 به کاربر این امکان را می دهد که تنظیمات اولیه ای را به کمک PC یا لپ تاپ برای برداشت فراهم نموده و به کمک USB آن را آپلود نماید.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام شما:*

وبسایت:

دیدگاه شما